Kuracja na przebarwienia

Depigmentacja Dermamelanem

Najnowsza generacji najskuteczniejszej terapii depigmentującej – COSMELAN – nareszcie w Polsce.

Produkt laboratorium Mesoestetic oznacza prawdziwą rewolucję w walce z przebarwieniami skóry. Dotychczas, stosując starszą kurację, na efekty należało czekać nawet kilka miesięcy, sama kuracja zaś często (zwłaszcza w początkowym okresie jej stosowania) prowadziła do powstawania innych, na szczęście przejściowych, problemów skórnych.

Tymczasem kuracja DERMAMELAN jest znacznie bardziej bezpieczna, mniej inwazyjna, jak i skuteczniejsza i szybsza w działaniu.

Podstawowa zaleta, o której wspomniano już wyżej, to bezpieczeństwo stosowania. Pomimo zwiększenia stężenia substancji aktywnych (co przekłada się na szybkość kuracji) nadal pozostaje one w pełni bezpieczna dla człowieka, niezależnie od czasu ekspozycji.

Unikalna formuła sprawia, że kuracja ta może być także stosowana w zasadzie o każdej porze roku, co też jest znaczącą innowacją – pacjent nie musi już czekać na schyłek wiosny, by rozpocząć kurację.

Odnośnie skuteczności kuracji DERMAMELAN to najbardziej wymowne będą rzeczywiste dane – w 99% wypadków przebarwienia uległy redukcji o 95 %. Pozostałe 1% odnotowało jedynie mniejszą widoczną poprawę.

Sam przebieg kuracji wygląda podobnie, jak miało to miejsce w przypadku COSMELANu – pierwsza faza dokonywana jest przez lekarza, następna – samodzielnie przez pacjentów w domu.

Zastosowanie tej kuracji pozwala mieć nieomal pewność, że problemy, z jakimi borykamy się my i nasza skóra odejdą w zapomnienie.