Kuracja na przebarwienia

Dermamelan – dwuetapowy zabieg

Program terapii Dermamelan jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb pacjenta i rodzaju skóry. Głównym wskazaniem wykonania zabiegu jest eliminacja plam o podłożu hormonalnym. Podczas wykonywania zabiegu Demamelanem usuwane są przebarwienia:

– na twarzy

– po trądziku

– po opalaniu

– dłoni

– przedramion

dermamelan zabieg

Przed wykonaniem zabiegu lekarz informuje pacjenta o zasadach działania i o dwóch etapach zabiegu. Pierwszy etap wykonywany jest w gabinecie lekarskim, podczas którego skóra zostaje oczyszczona i odtłuszczona. Następnie zostaje nałożona maska Dermamelan, która ma na celu wyeliminować plamy.

Pacjent z nałożoną maską Dermamelan udaje się do domu i po wyznaczonym przez lekarza czasie zmywa ją pod bieżącą wodą. Drugi etap kuracji to stosowanie kremu podtrzymującego przez trzy miesiące od dnia wykonania zabiegu.

Terapia Dermamelanem nie może zostać przerwana ponieważ przebarwienia powrócą. W trakcie trwania kuracji nie można stosować, żadnych innych środków wybielających gdyż planowane efekty mogą zostać nieosiągnięte.

dermamelan zestaw

Po wykonani zabiegu zaleca się wizyty kontrolne. W trakcie kilku pierwszych dni po zabiegu skóra może być bardzo zaczerwieniona. Pacjent może również zaobserwować uczucie napięcia skóry i pieczenie.