Kuracja na przebarwienia

Dermamelan – najskuteczniejszy preparat w usuwaniu przebarwień

Kuracja Dermamelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta u którego wystąpiły przebarwienia skórne. Jest preparatem chroniącym, odmładzającym i niwelującym wszelkiego typu przebarwienia. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry. Dermamelan jest skuteczny, a zarazem bezpieczny. Zabieg tym preparatem może być wykonywany o każdej porze roku ponieważ nie uwrażliwia skóry na światło.< Dermamelan stosowany jest na: - Przebarwienia posłonecze - Przebarwienia pozapalne< - Melasme - Rozjaśnienie piegów, znamion barwnikowych Dermamelan – najskuteczniejszy preparat w usuwaniu przebarwień

Czynniki aktywne w preparatach Dermamelan to kombinacja substancji chemicznych i wyciągów roślinnych w skład których wchodzi m.in.:
– Witamina E

– Witamina A

– Witamina C

– Wyciąg z lukrecji

– Wyciąg z aloesu

– Wyciąg z lukrecji

– Kompleks Tyrosinol

– a-arbutyna

Dermamelan chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od rodzaju skóry wybielanie przebarwień przebiega z różną szybkością.

przebarwienia dermamelan

Ze względu na obecność składników aktywnych takich jak retinol, witamina C i E Dermamelan wyraźnie odmładza i napina skórę dzięki czemu odzyskuje blask i zdrowy wygląd.

Producent informuje nas, że w przypadku gdy leczenie preparatem Dermamelan zostanie przerwane przebarwienia mogą pojawić się ponownie.