Kuracja na przebarwienia

Dermamelan pomocny w walce z przebarwieniami

Walka z przebarwieniami skóry przez długi czas była niezwykle trudna, długotrwała i kosztowna oraz, zbyt często, nieskuteczna. Sytuacja odmieniła się po wprowadzeniu na rynek rewolucyjnej kuracji Cosmelan.dermamelan przebarwieniaDla przypomnienia – kuracja ta, zapoczątkowana w gabinecie lekarskim i kontynuowana minimum przez 3 tygodnie w warunkach domowych bazowała na substancjach czynnych, które hamują produkcję torazyny, kluczowego w procesie produkcji melaniny enzymu. Dodatkowo inne związki organiczne w widoczny sposób nawilżają i odmładzają skórę.

Obecnie świat obiegła informacja o powstaniu następczyni Cosmelanu – terapii Dermamelan.

Sam mechanizm działania tej kuracji jest podobny do poprzedniczki. Różni się jedynie efektami i szybkością. Szybkością, bowiem w przypadku Dermamelanu efekty widać już po 8 dniach kuracji, Cosmelan działał mniej więcej po 21. dniach.

Większa efektywność Dermamelanu wiąże się przede wszystkim ze zwiększeniem ilości substancji czynnych. Poza składnikami odpowiedzialnymi za hamowanie produkcji torazyny, kuracja Dermamelan zawiera m. in. witaminy A, C i E – działające odmładzająco i przeciwutleniająco. Dodatkowo wyciągi z aloesu i lukrecji działają kojąco i antybakteryjnie, a bisabolol – podobnie jak witamina A – działa odmładzająco. Specjaliści podkreślają zastosowaniu tu etoksyduglikolu – substancji, dzięki której pozostałe składnik są szybciej i lepiej wchłaniane.

Skuteczność terapii Dermamelan wynosi 95% redukcję przebarwień u 99 % pacjentów, co oznacza, że walka z przebarwieniami zakończyła się zwycięstwem człowieka.

Na zakończenie warto dodać, że cena zabiegu Dermamelan wynosi tyle samo, co jej poprzedniczki.