Kuracja na przebarwienia

Dermamelan – sposób na przebarwienia

Dermamelan – sposób na przebarwienia

Dermamelan jest jednym ze skuteczniejszych kosmetyków stosowanych w walce z różnego rodzaju przebarwieniami. Jeżeli masz już dosyć nieestetycznych plamek występujących na Twojej skórze, postaw właśnie na niego. Dlaczego? Powód jest prosty! Działanie Dermamelanu zapewni Ci intensywną kurację rozjaśniającą.

Cosmelan a Dermamelan – czym się różnią?

Jednak na samym początku warto wyjaśnić różnicę pomiędzy nim, a Cosmelanem, ponieważ często nazwy te używane są zamiennie. Mimo, że zadaniem obu produktów jest usunięcie przebarwień, różnią się one intensywnością działania. Przez wyższe stężenie składników, Dermamelan przeznaczony jest do uporczywych przebarwień. Cosmelan natomiast, dedykowany jest skórze wrażliwej lub z powierzchownymi plamkami.

Dermamelan – efekty zastosowania

Jakie rezultaty możesz osiągnąć z pomocą tego kosmetyku? Przede wszystkim gładką i jędrną skórę bez przebarwień. Co więcej? Działanie Dermamelanu:

  • zwęża pory,
  • stanowi ochronę przed fotostarzeniem,
  • stymuluje odnowę komórkową skóry,
  • spowalnia powstawanie zmarszczek i spłyca już istniejące.

Dermamelan - krem na przebarwienia

 

Chroń swoją skórę przez słońcem!

Dodatkowo musisz pamiętać o tym, aby ochronić się przed słońcem. Stosowanie kosmetyków zawierających filtry UV jest bardzo istotne. Powinnaś pamiętać o tym codziennie, a nie tylko w piękne, słoneczne dni, podczas wylegiwania się na plaży. Niestosowanie filtrów ochraniających przed promieniowaniem ma ogromny wpływ na wygląd i kondycję skóry. Oprócz ochrony twarzy, musisz pamiętać również o dekolcie i dłoniach, ponieważ te miejsca także narażone są na szczególne działanie słońca.

Zadbaj o swoją skórę! Postaw na kosmetyki, które zamienią nieestetyczne, nieregularne plamy na gładką skórę o wyrównanym kolorycie.