Kuracja na przebarwienia

Jak wzmocnić rezultaty zabiegu Dermamelan? – NeoStrata Ultra Brightening Cleanser

Jak wzmocnić rezultaty zabiegu Dermamelan? – NeoStrata Ultra Brightening Cleanser

Znaczna liczba osób borykających się z hiperpigmentacjami decyduje się na zabieg Dermamelan. Zwykle przed takimi osobami staje pytanie – co robić po zabiegu, aby rezultaty utrzymały się jak najdłużej, a nawet zostały wzmocnione. Wszystkim osobom mającym taki dylemat polecamy Neostrata Ultra Brightening Cleanser – rozjaśniający żel do mycia twarzy.

Neostrata Ultra Brightening Cleanser to rozjaśniający żel do mycia twarzy o keratolitycznym działaniu, hamujący produkcję melaniny (barwnika obecnego w skórze, odpowiedzialnego za powstawanie przebarwień). W swoim składzie produkt zawiera NeoGlukozaminę, która złuszcza naskórek i znacząco hamuje produkcję melaniny, kompleks GigaWhite, zmniejszający produkcję tyrozynazy oraz aromaty mandarynki i lilii, dzięki którym na skórze pozostaje piękny i odświeżający zapach.

Regularne używanie  Neostrata Ultra Brightening Cleanser po zabiegu dermamelan sprawia, że przebarwienia nie powracają, a skóra staje się rozjaśniona i wygładzona. Żel należy używać dwa razy dziennie – rano i wieczorem, nanieść na skórę twarzy kolistymi ruchami, a następnie obficie spłukać.

Żel do kupienia tutaj: www.sklepestetyka.pl/12950-NeoStrata_Ultra_Brightening_Cleanser.html