Kuracja na przebarwienia

Paulas Choice Resist Daily Soothing Treatment with 5% AHA – opinie

Paulas Choice Resist Daily Soothing Treatment with 5% AHA – opinie

Kwas glikolowy wykorzystywany jest w kosmetyce już od dłuższego czasu. Wiele kobiet stosuje go do skutecznego przeciwdziałania zmarszczkom oraz rozjaśniania przebarwień. Obecnie można go znaleźć w wielu specjalistycznych kosmetykach, które mogą wam pomóc zredukować dany problem skórny.

Kwas glikolowy dla cery dojrzałej

paulas choice z kwasami ahaStosowanie dermokosmetyków z kwasem glikolowym może znacznie poprawić kondycję cery. Przede wszystkim proces starzenia zostanie spowolniony, a plamy skórne powoli zaczną znikać. W pewnym wieku powstawanie przebarwień na ciele jest normalne. Nie trzeba jednak się z nimi godzić, ponieważ z niewielką pomocą kosmetyków można się ich pozbyć. Paulas Choice Resist Daily Soothing Treatment with 5% AHA to wygodny w użyciu preparat, który zawiera kwas glikolowy w 5% stężeniu. Dzięki temu naskórek jest delikatnie złuszczany, tym samym odsłaniając świeżą warstwę skóry. Wówczas cera wygląda na oczyszczoną i promienną.

Działanie Paulas Choice Resist Daily Soothing Treatment with 5% AHA

Stosowanie preparatu od tej marki jest wygodne, ponieważ wystarczy zaaplikować go na noc. Szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na poduszce. Terapia skóry kwasami AHA powinna trwać przynajmniej miesiąc, nie warto przerywać stosowania Paulas Choice Resist Daily Soothing Treatment with 5% AHA, ponieważ wtedy efekty przyjdą znacznie później. Ważne jest to abyście byli przygotowani na delikatny efekt mrowienia po nałożeniu preparatu. To w zupełności normalne, nawet niewielkie szczypanie jest możliwe. Dzieje się to właśnie przez kwasy zawarte w preparacie. Delikatne złuszczanie również może pojawić się po kilku dniach. W większości jest ono niewidoczne dla ludzkiego oka, ale drobne skórki mogą być zauważalne. W Paulas Choice Resist Daily Soothing Treatment with 5% AHA znajduje się również kwas salicylowy w 0,5% stężeniu. Dzięki niemu można liczyć na znacznie pomniejszone pory. Wtedy cera wygląda na znacznie młodszą i perfekcyjną. Kwas salicylowy działa również antybakteryjnie tak więc można spodziewać się redukcji stanów zapalnych i wyprysków. Regularne stosowanie Paulas Choice Resist Daily Soothing Treatment with 5% AHA pozwala na osiągnięcie cery, która jest jedwabista w dotyku, pozbawiona przebarwień i pięknie młoda.

paulas choice resist daily soothing treatment with 5 aha

Skład Paulas Choice Resist Daily Soothing Treatment with 5% AHA

Oprócz kwasu salicylowego oraz glikolowego, w preparacie od marki Paula’s Choice znaleźć można witaminę E, bisabolol, galusan i drogocenne ekstrakty z melona oraz kurkumy. Tak skomponowany skład pozwala na poprawę kondycji cery dojrzałej. Co więcej zabezpiecza skórę przed starzeniem i czynnikami uszkadzającymi naskórek. W rezultacie ma się gładką i piękną cerę

.