Kuracja na przebarwienia

Kuracja Dermamelan

przebarwienia dermamelanZ jednej strony, możemy mówić, że kult ciała i obsesja młodości i piękna posuwają się coraz bardziej, przesuwając nawet granice etyczne. Z drugiej jednak strony, któż z nas nie chce być atrakcyjnym?

Abstrahując od etycznie kontrowersyjnego zagadnienia operacji plastycznych, skupmy się na bardzo często występującym, do niedawna ciężko wyleczalnym problemie – problemie plam barwnikowych.

To ogólna, bardzo rozległa kategoria różnych zmian skórnych, o zróżnicowanej etiologii – niekiedy za zmiany te odpowiedzialne są hormony, ekspozycja na promieniowanie słoneczne czy podłoże genetyczne.

Najczęściej jednak zmiany barwnikowe powstają na skutek swoistych zaburzeń w procesie produkcji melaniny – barwnika, odpowiedzialnego za kolor naszej skóry.

Kuracja Dermamelan nastawiona jest właśnie na eliminacje tego problemu, co więcej – jest to aktualnie najskuteczniejsza terapia, jej efekty możemy zaobserwować już po tygodniu jej stosowania!

Dostępne są maska (zawierające większe stężenia substancji aktywnych) oraz krem Dermamelan. Każda z nich charakteryzuję się bezpieczeństwem i możliwością stosowania w każdej chwili, niezależnie od pory roku. Ponadto Dermamelan zawiera dodatkowo szereg substancji poprawiających wygląd i kondycję naszej skóry.

Podstawowym składnikiem jest kwas azelainowy i kojowy, Ralpha arbutyna oraz rumem canadensis – czynne substancje hamujące produkcję torazyny (enzymu odpowiedzialnego za powstawanie malaniny). Dodatkowo stosując kurację Dermamelan dostarczamy naszej skórze

Wyciąg z aloesu,  witaminę A, E i C. Dzięki tym składnikom nasza skóra odmładza się, staje się bardziej jędrna.

Za każdym razem kuracja powinna być dobierana indywidualnie przez lekarza dermatologa, który będzie czuwał nad jej przebiegiem, co zagwarantuje jej skuteczność