Kuracja na przebarwienia

Bikor Ziemia Egipska – modelowanie twarzy

Moda bardzo szybko ulega zmianom, jednakże już od jakiegoś czasu możemy obserwować ciekawy trend, który wydaje się, że na stałe zagościł w codziennym makijażu wielu kobiet. Mowa tu oczywiście o konturowaniu twarzy.

Jak dobrze wymodelować twarz?

Podstawową zasadą jest „co za dużo to nie zdrowo”. Lepiej nałożyć mniej bronzera i dołożyć go w razie porzeby niż przesadzić z kolorem i plamami na twarzy. Po drugie przypatrz się swojej twarzy, zobacz jak zarysowane są kości policzkowe, jakie miejsca chciałabyś uwypuklić, a jakie ukryć. Rozświetlacz wydobywa schowane łuki, a bronzer optycznie maskuje. Oznacza to, że aby podkreślić na przykład kości policzkowe, musisz nałożyć trochę koloru brązowego centralnie pod kością i ciut rozświetlacza na sam szczyt kości policzkowej. Po trzecie wybierz dobry bronzer, który nie zejdzie z twarzy przez cały dzień. Dzięki temu nie będziesz musiała poprawiać makijażu i nie uzyskasz brzydkiego efektu brudnej twarzy. Zbyt duża ilość bronzera powoduje, że skóra wygląda na ziemistą i zmęczoną.

Dobry bronzer jest trwały i idealnie dopasowany

Moim numerem jeden w konturowaniu twarzy jest Bikor Egyptische Erde. Wiele z was z pewnością spotkała się już z tym kosmetykiem. Od wielu lat można go dostać w niezmienionej formule. Produkt, który odpowiada tak dużej liczbie osób na całym świecie musi być po prostu skuteczny. I tak właśnie jest z Ziemią Egipską. Nie miałam okazji używać lepszego bronzera, a wypróbowywałam ich setki z różnych pułek cenowych. Bikor Egyptische Erde idealnie dopasuje się do karnacji, nawet jeśli jesteście bardzo blade lub opalone. To rewelacyjny puder, podkład, a także bronzer. Często wykonuję makijaż za pomocą Ziemi Egipskiej, różu do policzków i maskary do rzęs. Dzięki temu nie nadwyrężam skóry oraz zaoszczędzam dużo miejsca podczas podróży. Bikor Egyptische Erde nie odkrywa niedoskonałości i nie ściera się w ciągu dnia, lub nawet całonocnej imprezy.

Stosowanie Bikor Egyptische Erde jako bronzera do konturowania twarzy

Ziemia Egipska zatroszczy się o waszą skórę jak żaden inny kosmetyk. To jaki odcień chcecie uzyskać zależy tylko od was. Im mniej Bikor Egyptische Erde nałożycie tym bledszy będzie kolor. Im mocniej przyciśniecie pędzel do skóry tym mocniejszy będzie odcień. Aplikujcie bronzer kolistymi ruchami, dzięki temu Bikor Egyptische Erde wniknie wgłąb skóry i dopasuje się do koloru cery.