Kuracja na przebarwienia

Clochee Matte Cream SPF 50 – Matujący krem z SPF 50

Clochee Matte Cream SPF 50 – Matujący krem z SPF 50

Na co dzień często zapominamy, że słońce potrafi być szkodliwe nie tylko w upalne dni, ale także wtedy, gdy na niebie znajduje się pełno chmur. Ciało jesteśmy w stanie zasłonić ubraniami, natomiast dla twarzy jedynym ratunkiem są kremy z filtrem, które zabezpieczają skórę przed promieniowaniem.

Brak ochrony skóry przed słońcem – skutki

Dlaczego właściwa ochrona jest tak istotna? Skóra twarzy jest bardzo wrażliwa i cienka, przez co to właśnie na niej najszybciej pojawiają się nieestetyczne zmarszczki. Brak właściwej ochrony sprawia, że narażamy skórę na przebarwienia, przesuszenie, swędzenie i zaczerwienienia. Aby ich uniknąć, podstawą codziennej pielęgnacji powinien być krem z wysokim filtrem.

Krem kupić można na: www.sklepestetyka.pl/clochee-matte-cream-spf-50-matujacy-krem-z-spf-50-50-ml.html

Matujący krem z SPF 50 od Clochee – korzyści stosowania

Przedstawiam Ci Matte Cream SPF 50 od Clochee, czyli lekki, matujący krem, który zajmie się zarówno pielęgnacją Twojej skóry, jak również skutecznie ochroni ją przed promieniowaniem UV. W składzie produktu znajduje się m.in. ekstrakt z rdestu ptasiego, flawonoidy, olej jojoba, dwutlenek tytanu i dwutlenek cynku. To idealne połączenie komponentów aktywnych sprawia, że kosmetyk wspaniale chroni skórę przed promieniowaniem UV, minimalizuje skutki fotostarzenia, redukuje zaczerwienienia, spłyca zmarszczki, matuje skórę i wykazuje działanie antyoksydacyjne. Aby osiągnąć powyższe efekty wystarczy nakładać krem na suchą i oczyszczoną skórę twarzy szyi i dekoltu, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Clochee - matujący krem z SPF 50

Kalendarzowe lato zbliża się wielkimi krokami, ale z intensywnymi promieniami słońca mamy do czynienia już dzisiaj. Nie należy sięgać po krem z filtrem dopiero podczas odpoczynku na plaży. Już dzisiaj zaopatrz się w produkt, który ochroni Twoją skórę i doskonale ją wypielęgnuje. Pamiętaj, że oprócz dobrego wpływu na samopoczucie i dawki witaminy D, słońce działa również niekorzystnie na nasz organizm. Zadbaj o swoją skórę, aby jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem!