Kuracja na przebarwienia

Colway Antioxidants hair serum

Ogromny procent Polaków cierpi na niedobór witaminy D. Słońce w naszym klimacie w ilości ponad przeciętnej pojawia się tylko przez kilka miesięcy. Wówczas można złapać kuszącą opaleniznę i wygrzać kości. Jednakże kiedy nadchodzi pora jesienna jedyną możliwością złapania promieni UV jest wizyta w solarium. Od wielu lat już jednak wiadomo, że jest to zarówno niezdrowe dla organizmu jak i skóry. Niedobór witaminy D może objawiać się w różny sposób, na przykład jako chroniczne zmęczenie, niewyspanie, a także wypadanie włosów.

Już wiesz czemu wypadają Ci włosy

Kupiłaś szczotkę, która miała nie wyrywać włosów i te gumki, które podobno ich plączą, a mimo to masz jednego wielkiego kołtuna na głowie, którego nie można rozczesać? Albo gorzej, jakoś daje się rozplątać, ale jednocześnie tracisz połowę włosów. Każda osoba z długimi włosami jest w stanie to zrozumieć. Dziewczyny nie ułatwiają włosom egzystencji, traktują je prostownicami, lokówkami i gorącym powietrzem z suszarki. Końcówki lubią się wówczas poplątać, a włosy wyglądają na bardzo przesuszone. Nie stój bezczynnie, bo włosy wypadają codziennie, a rosną przez wiele lat. Ich nadmierne wypadanie może oznaczać, że powinnaś zmienić dietę, dostarczyć do organizmu witamin, w tym D3 odpowiedzialnej za zdrowe i piękne włosy oraz zastosować serum wzmacniające nie tylko włosy, ale również skórę głowy, ponieważ to w niej może tkwić problem.

A włosy i tak wypadają dalej… 

Jeżeli wciąż masz problem z nadmierną utratą włosów może to oznaczać, że nie trafiłaś jeszcze na Colway Antioxidants hair serum. Wolne rodniki powodują degradację komórek, tym samym osłabiając kondycję włosów. Niedostarczanie do organizmu antyutleniaczy może więc zaowocować zgubnymi skutkami. Serum od marki Colway posiada dwa skuteczne antyoksydanty w swoim składzie, olej z kiełków pszenicy oraz arganowy. Połączone razem zapewniają maksymalne odżywienie struktury włosów. Oba oleje nie tylko zapewniają odpowiednią ilość substancji przeciwutleniających do skóry głowy oraz włosów, ale również pielęgnują je. Ich działanie na włosy przesuszone objawia się skutecznym nawilżeniem i zredukowaniem odstających końcówek. Po kilku tygodniach włosy mniej wypadają, łatwiej się rozczesują i są gęstsze. Co więcej, serum regeneruje skórę głowy, tak więc jeżeli macie jakieś krostki, albo strupki z pewnością się ich pozbędziecie. Dobrą wiadomością dla osób, które borykają się z problemem łupieżu jest fakt, że stosowanie Colway Antioxidants hair serum pozwala na wyleczenie się z tej przypadłości. Serum zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry głowy oraz poprawia mikrokrążenie, tym samym pobudzając do wzrostu nowe włosy. 

Stosowanie Colway Antioxidants hair serum 

Producent pozostawia nam dowolność w użytkowaniu serum. Można zastosować je na same końcówki jeżeli to one sprawiają wam największy problem. Wygładzą się wówczas i ładnie scalą. Włosy nie będą odstawać i plątać się podczas suszenia. Serum można stosować zarówno na suche jak i mokre włosy. Colway Antioxidants hair serum można również nałożyć na włosy na dwadzieścia minut przed myciem. Jeżeli wtedy dobrze wymasujecie głowę, składniki aktywne zawarte w preparacie jeszcze lepiej wnikną w głąb cebulek. Najsilniejsze efekty można uzyskać stosując serum na noc, wykonując dodatkowo masaż głowy. Preparat nie przeszkadza w spaniu, bo ładnie pachnie i nie pozostawia śladów na poduszce. Rano po umyciu włosy są bardzo mocno odżywione oraz łatwo się je układa. Z pewnością po pewnym czasie zauważycie również różnicę w ich gęstości.