Kuracja na przebarwienia

Minoksydyl – substancja zapobiegająca łysieniu (Minoxidil)

Minoksydyl – substancja zapobiegająca łysieniu (Minoxidil)

Wiele osób boryka się z problemem wypadających włosów. Jest to sytuacja niekomfortowa, nierzadko odbierająca poczucie pewności siebie i wysoką samoocenę. Warto z tym walczyć, dowiedzieć się o przyczynach tej dolegliwości i dobrać odpowiednie produkty, składające się ze skutecznych składników. Jednym z nich jest minoksydyl, czyli substancja, która zwalcza łysienie androgenowe zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Stymuluje ona mieszki włosowe m.in. poprzez odwrócenie procesu ich miniaturyzacji. Minoksydyl jest idealną substancją do walki z wypadaniem włosów. Potrafi zmniejszyć wrażliwość mieszka włosowego na działanie androgenów, czyli męskich hormonów płciowych, wydłużając przy tym proces wzrostu włosów. Warto dodać, że ma także pozytywny wpływ na ukrwienie mieszków, dzięki czemu dociera do nich większa ilość składników aktywnych. Minoksydyl wzmacnia strukturę włosa, dlatego też tak często wykorzystywany jest do produkcji szamponów, odżywek, masek i wcierek do włosów.

Produkty z minoksydylem znajdziesz na: www.sklepestetyka.pl/Co_na_wypadanie_wlosow_i_lysienie_Przestan_myslec_o.html

Jednym z produktów zawierającym tę substancję jest FEG YUDA Hair Growth Spray, czyli wzmacniająca odżywka do włosów. Preparat ten działa podwójnie. Z jednej strony zapobiega łysieniu, natomiast z drugiej wzmacnia włosy i pobudza ich wzrost. Produkt polecany jest wszystkim osobom zmagającym się z problemem łysienia. Odżywka przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów, ze szczególnym naciskiem na słabe z tendencją do przetłuszczania się. Preparat idealnie sprawdzi się także do skóry głowy ze skłonnością do powstawania łupieżu. Wśród składników produktu wyróżnić można ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z korzenia angeliki, polygonum multiflorum przywracające prawidłowe pH skóry, a przede wszystkim minoksydyl powstrzymujący wypadanie włosów i stymulujący porost nowych.

FEG YUDA Hair Growth Spray- wzmacniająca odżywka do włosów

www.sklepestetyka.pl/feg-yuda-hair-growth-spray-odzywka-wzmacniajaca-do-wlosow-3-x-60-ml.html, Cena: 109.99 zł

W problemach z łysieniem pomóc może również wzmacniająca odżywka FEG Hair Growth Solution. Dzięki swojej innowacyjnej formule, bardzo szybko dostrzec można efekty działania produktu. Już w ciągu jednego tygodnia jest ona w stanie zahamować wypadanie włosów, których odrastanie następuje w ciągu dwóch tygodni. Ponadto, warto zwrócić uwagę na stuprocentowy, naturalny skład odżywki. Minoksydyl, czyli jeden z fundamentalnych składników tego preparatu powstrzymuje wypadanie włosów, wpływa na wzrost nowych, a także przedłuża cykl ich życia.

FEG Hair Growth Solution

www.sklepestetyka.pl/feg-hair-growth-solution-odzywka-wzmacniajaca-do-wlosow-5-ml-kt.html, Cena: 30.00 zł

W dzisiejszych czasach istnieje wiele produktów pomagających w walce z wypadającymi włosami. Warto jednak wybierać te, zawierające składniki, których działanie zostało udowodnione naukowo. Dzięki temu pierwsze efekty mocniejszych włosów można zobaczyć już po pierwszych tygodniach stosowania.