Kuracja na przebarwienia

Germaine de Capuccini – zamiłowanie do piękna

Germaine de Capuccini  – zamiłowanie do piękna

Germaine de Capuccini jest hiszpańską marką oferującą profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne. Do zadań produktów należy dbałość o piękno kobiet, a szczególnie o potrzeby ich skóry.

Jak to się zaczęło?

Na początek kilka faktów historycznych. Firma została stworzona już w 1964 r. przez energiczną Carmen Vidal. Kobieta spędziła swoje dzieciństwo w Algierii, gdzie zdobywała pierwsze informacje na temat tajników urody. Jednak największą wiedzę i technikę pielęgnacji skóry opanowała w Paryżu.

Wartości marki Germaine de Capuccini

Marka skupia się na realizacji potrzeb kobiet w taki sposób, aby miały świadomość tego, że są wyjątkowe i niepowtarzalne. Dlatego też istotę firmy stanowią wartości takie jak: profesjonalizm, jakość, innowacyjność i uczciwość.

Jej symbolem jest łabędź. Mimo tego, że wersja graficzna logo ewoluowała z biegiem lat, jego znaczenie się nie zmieniło. Łabędź jest synonimem tego, co kosmetyki marki zapewniają kobietom. Oznacza on elegancję, spokój, piękno oraz czystość.

Kosmetyki od Germaine de Capuccini do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/germaine-de-capuccini

Warto również zaznaczyć, że Germaine de Capuccini jest marką, która zobowiązała się do zachowań przyjaznych środowisku. W tym celu podjęła m.in. staranie o obniżenie emisji CO2.

Germaine de Capuccini – szeroka oferta kosmetyków

Jak wyznawane wartości przekładają się na oferowane kosmetyki? Innowacyjne składniki w połączeniu z przyjemną konsystencją sprawiają, że Germaine de Capuccini jest rozwiązaniem dla większości problemów związanych z troską o skórę.

W ofercie marki znajdują się kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, kosmetyki do opalania, kosmetyki kolorowe, nuty zapachowe oraz kosmetyki SPA. Ponadto, firma nie zapomniała również o mężczyznach i produktach dedykowanych właśnie ich potrzebom.

Produkcja kosmetyków marki

Składniki aktywne produktów otrzymywane są poprzez wykorzystanie drogi biotechnologicznej. Pozwala ona uzyskać naturalne i czyste substancje, ponieważ wszystkie zanieczyszczenia w tym procesie zostają wyeliminowane. W efekcie kosmetyki gwarantują hipoalergiczność.

Należy zaznaczyć, że zarówno w trakcie ich produkcji, jak i po zakończeniu tego procesu, kosmetyki marki Germaine de Capuccini przechodzą testy skuteczności. Czuwają nad nimi lekarze i kosmetolodzy, oferując bezpieczeństwo i jakość na najwyższym poziomie.

Marka Germaine de Capuccini to synonim doświadczenia i długoletniej tradycji. Jej kosmetyki zostały rozpowszechnione w ponad 80 krajach na całym świecie. Kluczem do sukcesu jest rozpoznanie potrzeb klientów, zagwarantowanie produktów o najwyższej jakości oraz zamiłowanie do piękna.