Kuracja na przebarwienia

IMAGE SKINCARE – Hydrating Repair Creme 20% – Silnie odżywczy i wygładzający zmarszczki krem z 20% wit. A, C i E.

IMAGE SKINCARE – Hydrating Repair Creme 20% – Silnie odżywczy i wygładzający zmarszczki krem z 20% wit. A, C i E.

Już od dzieciństwa uczymy się jak istotną rolę dla naszego zdrowia pełnią witaminy. Kto z nas nie pamięta tych popularnych słów z piosenki dla dzieci: „Wszyscy mają dziarskie minki, bo zjadają witaminki”. I rzeczywiście! Witaminy pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, zdrowie, ale również na wygląd naszej skóry.

Wewnętrzna i zewnętrzna dawka witamin

Dlatego też powinniśmy dostarczać je zarówno od wewnątrz – za pomocą diety i suplementów, jak i na zewnątrz – aplikując kosmetyki z zawartością witamin. Produktem, na który warto zwrócić uwagę jest hit marki Image Skincare, a mianowicie Hydrating Repair Creme 20%, czyli odżywczy i wygładzający zmarszczki krem z 20% wit. A, C i E.

Witamina A, C i E – właściwości

Witamina A, znana także jako retinol odpowiada za jędrność i elastyczność skóry, nadając jej gładkość oraz zapobiegając rogowaceniu. Witamina C rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry oraz chroni ją przed suchością i łuszczeniem, natomiast witamina E wymiata wolne rodniki.

Image Skincare - Krem odżywczy i wygładzający zmarszczki z witaminami A, C i E

 

Image Skincare – Krem silnie odżywczy i wygładzający zmarszczki – efekty

Doskonałe połączenie składników sprawia, że krem wzmacnia skórę oraz chroni ją przed przedwczesnym starzeniem. W efekcie cera staje się gładka i promienna, a widoczność zmarszczek i przebarwień zmniejsza się. Ponadto warto dodać, że krem jest doskonałym rozwiązaniem dla cery suchej, dojrzałej oraz wrażliwej.

Zaufaj sile witamin, ponieważ to one mają istotny wpływ na zdrowie naszej skóry. Choć często się o tym mówi, wciąż wiele osób lekceważy te informacje. Nie bądź jedną z nich! Jedz warzywa i owoce! Wprowadź witaminy do swojej diety i codziennej pielęgnacji, a pozytywne rezultaty przyjdą szybciej niż myślisz.