Kuracja na przebarwienia

Jane Iredale – Kremowa odżywka do rzęs

Jane Iredale  – Kremowa odżywka do rzęs

Długie, gęste i podkręcone rzęsy to marzenie każdej kobiety. Kocie spojrzenie stanowi atrybut kobiecości, dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie. To idealnie podkreślone rzęsy sprawiają, że makijaż jest wykończony, a Ty możesz cieszyć się głębokim i pełnym tajemniczości spojrzeniem.

Naturalnie piękne spojrzenie

Nie wszystkie panie mają jednak szczęście posiadania rzęs, które wyglądają niczym hiszpańskie wachlarze. Jeżeli należysz do tego grona i pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci do głowy jest zabieg doczepiania sztucznych rzęs- wstrzymaj się z tą decyzją. Zamiast od razu decydować się na tego typu przedłużanie, może warto zawalczyć o swoje naturalne włoski?

Odżywki do rzęs –  rezultaty stosowania

Z pomocą przychodzą do nas odżywki do rzęs, które mają za zadanie nie tylko poprawić ich aktualny wygląd, ale także sprawić, że nowe włoski zaczną rosnąć mocniejsze i gęstsze. Wybierając odżywkę do rzęs powinnyśmy zwracać uwagę na łatwość jej aplikacji oraz skuteczność.

Kremowa odżywka do rzęs od Jane Iredale

Warto przyjrzeć się bliżej tej oferowanej przez Jane Iredale. To, co ją wyróżnia, to połączenie wzajemnie się uzupełniających składników. Wśród nich wyróżnić można:

  • Ekstrakt z alg– odżywiający, zapobiegający łamaniu i wypadaniu,
  • Pantenol – poprawiający jakość,
  • Proteiny pszenicy – wzmacniające i pogrubiające.

Jane Iredale - kremowa odżywka do rzęs

Gęstość odżywki = podwójne działanie

Kosmetyk charakteryzuje też kremowa konsystencja. Dzięki temu, może być stosowany na dwa sposoby.  Po pierwsze, na noc, jako odżywka. Po drugie natomiast, na dzień, pełniąc funkcję idealnej bazy pod tusz do rzęs.

Ażeby uzyskać pożądane efekty, musisz postawić na systematyczność i konsekwencję. Ale opłaca się! W zamian za cierpliwość, kuracja przyniesie Ci w prezencie piękne, długie i mocne rzęsy!