Kuracja na przebarwienia

ZESTAW Faktor G Serum z pęcherzykami lipidowymi + Regenerujący krem przeciwstarzeniowy

ZESTAW Faktor G Serum z pęcherzykami lipidowymi + Regenerujący krem przeciwstarzeniowy

Dostrzegając pierwsze zmarszczki na twarzy, wiele kobiet zastanawia się, na jakie kosmetyki postawić, aby pozbyć się oznak upływającego czasu. Z każdej strony oferowane są odmładzające produkty w postaci kremów, serum i innych emulsji. Jak dokonać właściwego wyboru i dostosować je do indywidualnych potrzeb?

Serum czy krem?

Na początku warto przedstawić w pigułce różnice pomiędzy serum a kremem. Jeżeli chodzi to pierwsze, jest ono przeznaczone do rozwiązywania konkretnych problemów. Oznacza to, że często dedykowane jest konkretnej partii ciała, czego przykładem może być serum pod oczy. W skład tego kosmetyku wchodzą silnie skoncentrowane składniki, dzięki którym cieszyć się można szybko pojawiającymi się efektami. Krem natomiast, okazuje się niezbędny podczas pielęgnacji dokonywanej każdego dnia, która ma na celu ochronę i odżywienie skóry. Jeżeli zastanawiasz się, który z tych produktów wybrać, przestań to robić. Postaw na obydwa, ponieważ są one idealnym połączeniem. Serum głęboko odżywi skórę, a krem ochroni ją przed utratą wartościowych substancji.

Produkty Sesderma odnaleźć można na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-factor-g

Postaw na zestaw

Godnym zainteresowania jest zestaw, który oferuje Sesderma. W jego skład wchodzi serum z pęcherzykami lipidowymi oraz krem przeciwstarzeniowy. Warto pamiętać, że wybierając kosmetyki z tej samej serii, mamy pewność, że będą się wzajemnie wspierały i uzupełniały. Zestaw ten jest idealną bronią w walce ze zmarszczkami, przebarwieniami i pozbawioną jędrności skórą. Serum ma za zadanie zregenerować ją i nawilżyć. Ujędrnia, dodaje młodzieńczej witalności, a zawarte w nim pęcherzyki lipidowe poprawiają jej kondycję. Krem z kolei regeneruje, ujędrnia i wygładza cerę, hamując procesy starzenia. Co więcej, rozjaśnia jej koloryt, sprawiając, że staje się promienna i rozświetlona.

Sesderma ZESTAW Faktor G Serum z pęcherzykami lipidowymi + Regenerujący krem przeciwstarzeniowy

Zestaw do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-factor-g-renew-lipid-bubbles-serum-factor-g-renew-anti-aging-regenerating-cream-serum-z-pecherzykami.html

Ażeby uzyskać efekt odnowionej i odżywionej skóry, wystarczy aplikować 4 krople serum na oczyszczoną skórę twarzy, a po jego wchłonięciu delikatnie wmasować krem. Warto zatem postawić na wygodę kupowania, oszczędność czasu i pieniędzy, a przede wszystkim kompleksową pomoc.