Kuracja na przebarwienia

ZESTAW Serum liposomowe z witaminą C + Odżywka do rzęs i brwi

ZESTAW Serum liposomowe z witaminą C + Odżywka do rzęs i brwi

Pod pojęciem fotostarzenia kryją się różnorodne zmiany na skórze, których sprawcą jest przede wszystkim promieniowanie ultrafioletowe. Wiele osób pragnie się ich pozbyć, ponieważ nie wyglądają zbyt estetycznie i wdzięcznie.

Sesderma ZESTAW Serum liposomowe z witaminą C + Odżywka do rzęs i brwi

Objawy i zapobieganie

Wśród podstawowych zmian pojawiających się na skórze wyróżnić można:
– pogłębienie zmarszczek i bruzd
– szorstkość skóry
– poszerzone pory
Ażeby uniknąć negatywnych konsekwencji fotostarzenia, przede wszystkim należy unikać długiego przebywania na słońcu, opalania się oraz pamiętać o stosowaniu ochronnych kremów z filtrem. Jednak co w sytuacji, gdy zmiany skórne już się pojawiły? Wówczas warto zacząć stosować kosmetyki, które przeznaczone są właśnie dla osób borykających się z tym konkretnym problemem.

O serii C-Vit również na: http://modaija.pl/rabat-49-krem-nawilzajacy-twarzy-witamina-c-sesderma-c-vit

Serum liposomowe

Jednym z takich produktów jest serum z serii C-Vit, które oferuje konsumentom terapię antyoksydacyjną i rozjaśniającą. Skuteczność kosmetyku oparta jest na składnikach aktywnych, które przenikają do głębszych warstw skóry. W jego składzie dostrzec można m.in. nawilżający kwas hialuronowy oraz witaminę C, której misją jest niwelowanie przebarwień i przywrócenie jednolitego kolorytu skóry. Z tego właśnie względu, serum będzie idealnym narzędziem dla wszystkich, którzy walczą z objawami fotostarzenia, czy też nadmierną pigmentacją. Co ciekawe, może stać się również sprzymierzeńcem osób, które zmagają się z problemem blizn i rozstępów.
Dodatkowo, w zestawie znajduje się serum do rzęs i brwi. Każda kobieta marzy o tym, aby jej rzęsy były długie, grube i wyglądały niczym hiszpańskie wachlarze. To one dodają uroku i podkreślają spojrzenie. Aby tak było, muszą być przede wszystkim zdrowe i odżywione. Serum jest zatem idealnym kosmetykiem, który może im w tym pomóc. W składzie odżywki zobaczyć można ekstrakty roślinne tj. morwa biała, czerwona koniczyna, a także kwas hialuronowy, pantenol, olej jojoba i peptydy. Produkt ma za zadanie przedłużyć wzrost brwi i rzęs oraz troszczyć się o to, aby nadmiernie nie wypadały. Dzięki niemu kobiety mogą cieszyć się gęstszymi, dłuższymi rzęsami oraz zregenerowanymi brwiami.
Jeżeli istnieją zatem kosmetyki, które mogą nam pomóc, warto z nich skorzystać i cieszyć się zdrowym, naturalnym wyglądem.