Kuracja na przebarwienia

Thalgo kosmetyki – 50 lat na rynku SPA!

Thalgo kosmetyki – 50 lat na rynku SPA!

Thalgo jest to profesjonalna francuska firma kosmetyczna, która jest stanowczym liderem  w dziedzinie SPA, Wellness i kosmetologii na całym świecie.  Thalgo swą popularność zawdzięcza wyjątkowym dobroczynnym morskim składnikom wykorzystywanym do produkcji kosmetyków i kremów. Thalgo wytwarza kosmetyki na bazie morskiej wody i  roślinności. Największą popularnością cieszą się mikronizowane algi,  które są bogata w 46 witamin i minerałów. Pochodzą z dużych głębin zimnego  Morza Północnego , dzięki temu są najbogatsze w witaminy i minerały.

Szeroka oferta Thalgo do znalezienia pod linkiem: www.sklepestetyka.pl/thalgo

W skład oferty zabiegowej wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało, ogromny wachlarz masaży i zabiegów na ciało,  oraz suplementy diety. Thalgo  kompleksowo dba o zdrowie i urodę najbardziej wymagających klientek.  Kobieta w każdym wieku, zmagająca się z różnymi problemami znajdzie coś dla siebie. Produkty te z roku na rok pozyskują za swoją prestiżową jakość i skuteczność, coraz większą rzeszę zadowolonych klientek.

Z logo Thalgo pracują najbardziej prestiżowe, rozpoznawane na całym świecie hotelem.in. Burj-Al.-Arab Tower w Dubaju, Le Meridien Limassol na Cyprze; Blue Palace na Krecie, The Oriental Bangkok w Tajlandii, Villa Thalgo w Australii. Działalności na polskim rynku zaowocowała najwyższymi  nagrodami i wyróżnieniami min. „Grand Prix – za unikatową holistyczną filozofię”, „Prix de Beaute miesięcznika Cosmopolitan”. Misją Thalgo jest pełna satysfakcja i zadowolenie klientów.