Kuracja na przebarwienia

Colorescience – opinia

Colorescience – opinia

Colorescience przeniosła makijaż na zupełnie nowy poziom. Wprowadziła w 100% mineralne kosmetyki, pozbawione chemicznych substancji. Swoją recepturę opiera na naturalnych składnikach, w tym między innymi sproszkowanych perłach i mączce ryżowej. Co ciekawe, produkty marki Colorescience przez bardzo długi czas utrzymują się na skórze, wtapiając się w nią wręcz idealnie. Colorscience w bardzo szybkim czasie podbiła serca nie tylko kobiet kochających się malować, ale również profesjonalnych makijażystów, którzy uwielbiają pracować na tych wyjątkowych produktach. W dzisiejszych czasach, kiedy rynek przesycony jest firmami kosmetycznymi, nie jest to wcale takie łatwe, dlaczego więc Colorscience się udało?

Wysoki filtr, maksymalna ochrona

Colorscience stworzyła produkty, które jednocześnie zakrywają niedoskonałości i pomagają z nimi walczyć. Stawia również na ochronę skóry, przed wszelkimi zagrożeniami płynącymi ze środowiska. Sunforgettable Face Primer to wyposażona w wysoki filtr, bo aż trzydziestkę baza ochronna. Zaleta tego produktu polega jednak na tym, że baza ta może służyć jako krem, krem BB i jako zwykła baza lub filtr do skóry twarzy. Jest to możliwe, ponieważ nie jest bezbarwna, tylko kolorowa, o uniwersalnym odcieniu. Można więc spokojnie zastosować ją jako krem BB i zrezygnować z podkładu, ponieważ zakrywa drobne niedoskonałości oraz wizualnie odmładza twarz. Jako baza świetnie sprawdza się we współpracy z produktami marki Colorescience jak i innymi.

Idealny puder na plażę

Jeśli przy filtrach jesteśmy, muszę koniecznie opowiedzieć wam o Sunforgetable Mineral Sunscreen Brush, jest to produkt, colorscience z pędzelkiemktóry pokochają wszystkie miłośniczki plaży. To mineralny puder, zawierający SPF50, chroniący przed promieniami UVA i UVB. Jest dostępny w wygodnej formie pojemniczka z wbudowanym pędzlem, dzięki temu można nakładać go od razu na skórę. Aplikację wykonuje się okrężnymi ruchami, w celu jak najdokładniejszego rozprowadzenia produktu na skórze twarzy i dekoltu. Puder występuje w wielu odcieniach, więc na pewno wybierzecie odpowiedni dla siebie. W przeciwieństwie do zwykłych pudrów, może być on stosowany na plażę, ponieważ nie zatyka porów. W dodatku wasza skóra jest chroniona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Colorescience posiada w ofercie świetne paletki do makijażu z rożnymi odcieniami, nadające się do korygowania istniejących na skórze niedoskonałości. Ta marka produkuje dobrze nawilżające usta błyszczyki, oraz specjalistyczne mgiełki zwalczające różne niedoskonałości skórne. Nie zapomnijcie obejrzeć również kremów BB i zestawów do pielęgnacji okolic oczu.

colorscience paletka do makijażuColorescience to marka, której warto się uważnie przypatrywać, ponieważ zapewne jeszcze nie raz nas zaskoczy. Jej innowacyjne pudry mineralne z filtrem są fenomenalne i jest to wakacyjny ‚must have’ na plażę. Dzięki nim skóra zyskuje piękny odcień oraz co ważne, dodatkowo oddycha, a jednocześnie jest bardzo dobrze chroniona przez wysoki filtr.